Detail podujatia
Čo má východ z európskych peňazí? (Café Európa Prešov)
Dátum Streda 13. 6. 2018
Miesto Wave
Pozývame Vás na diskusiu pri káve a koláčiku na náš účet, budeme sa rozprávať o tom, čo máme z eurofondov. Čo sa všetko za európske peniaze postavilo? A čo sa naopak nepostavilo, pretože peniaze po ceste na východ niekde "zmizli"? Kto za korupciu pri čerpaní môže, čo sa s tým dá robiť? Ako je to s agrodotáciami, farmármi na východe, platbami za obrábanie betónových plôch?

Diskutovať prídu:
- Ladislav Miko, vedúci Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
- Rastislav Mochnacký, poslanec Mestského zastupiteľstva mesta Prešov
- Rastislav Trnka, predseda Košického samosprávneho kraja (TBC)

Miesto: Wave centrum nezávislej kultúry
Táto diskusia je súčasťou podujatí Citizens' Dialogues
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
sli.do hashtag: #CEPO
LIVE PRENOS NA NAŠOM FACEBOOKU!
Twitter: #CEPO #EUdialogues

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od organizátora diskusie - ZEKvSR.

Ak nechcete, aby Vám ušli žiadne novinky a informácie o našich ďalších diskusiách, nezabudnite sa zaregistrovať na odberanie nášho newsletteru: http://eepurl.com/cE3NCD
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, mediálni partneri: EURACTIV.sk, Radio_FM a SME
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.


Podporujú nás

Podujatia z verejných zdrojov podporilMediálna podpora