Detail podujatia
VďakaBohuJePondelok! - výstava / + hud.hosť Daša Fon Flaša
Dátum Streda 20. 3. 2019
Miesto Wave~centrum nezávislej kultúry
Členovia kolektívu Hogwash spolu tvoria od roku 2015, kedy po rokoch premrhaných v reklame založili otvorenú výtvarnú skupinu. V tvorbe často využívajú stratégiu subverzívnej afirmácie - dodržiavania ideologických poučiek ad absurdum.
Ideovo vychádzajú z oslavy vládnúceho systému, poukazujú na jeho úspechy v skutočnom živote ľudí, pričom realita pre nich nie je rozhodujúca. Zobrazujú predovšetkým ideologické priania a vízie spoločenských lídrov. Neúspechy systému vykreslujú ako zlyhanie jednotlivcov. V ich tvorbe sa nájdu odkazy na historické udalosti, popkultúru, či podnikateľské legendy. Nedeklarujú žiadne skryté politické úmysly. K umeniu ich motivuje iba úprimná túžba po bohatstve.


hudobný hosť: Daša Fon Flaša


Dáša Fon Fľaša /akustik punk/ (Malá Fatra)
osobitý potulný folkpunkový pesničkár s textami ostrými aj poetickými. na konte má tri albumy, jeden špeciálny singel a DVD na svojom DIY vydavateľstve Burina Records. už viac než dekádu na nekonečnom turné na najdivnejších miestach. za sebou tisícku koncertov po takmer celej Európe, milióny prejdených kilometrov a hektolitre vypitého piva. skôr či neskôr aj v tvojom klube...


koncerty: www.bandzone.cz/dasafonflasa
fb: www.facebook.com/dasafonflasa
muzika: www.dasafonflasa.bandcamp.com
Lost In Poland (guerilla dokument - Egor Indiani) https://www.youtube.com/watch?v=60OKL1ae7HU


Podporujú nás

Podujatia z verejných zdrojov podporilMediálna podpora