Detail podujatia
Faded X Tanzmaterial
Dátum Nedeľa 21. 4. 2019
Miesto Wave~centrum nezávislej kultúry
Blízkosť Berlína a miestne špecifiká spravili v posledných rokoch z Prahy jedno z hlavných miest elektronickej hudby v Európe (->http://bit.ly/jakjetomozny). Rave, warehouse a open-air párty, rádiá, recordshopy, umelecké kolektívy a po novom už aj kluby vedené láskou k hudbe a odvážnym bookingom, vytvorili silnú komunitu, ktorá neustále testuje hranice všetkého novými projektami a spoluprácami. Faded a Tanzmaterial prinesie starostlivo vybrané kúsky z tejto špecifickej atmosféry a jej estetiky aj do Prešova.

O spirituálne zážitky vďaka tomu nebude na Veľkonočnú nedeľu núdza - čomukoľvek sa už budete oddávať cez deň, v noci na vás budú vo Wave čakať dva stage, skvelí DJs nrmn a Ariana a svetelné inštalácie od Honzu Slaninu z XYZ project.

nrmn je to, čomu sa hovorí exportný materiál. Rezident silného Ankali má zvládnuté všetko podstatné - selekciu, techniku, schopnosť odpaľovať každou minútou dekle, o ktorých ste ani nevedeli, že ich máte. Nečakajte hravý hudobný príbeh, ale priamočiare, funkčné a nekompromisné techno.

Ariana je rezidentka klubu Vlkova 26 a spolu so slovenskou djkou Evou Porating stojí za párty sériou Girls gone Wildt. Ariana rada kombinuje melodické plochy, ktoré prekvapia neuróny a cestičky medzi nimi, s údernými kickmi a bassmi, ktorými sa nebojí rozvibrovať telá na parkete.

Už klasicky, line-up doplnia lokálni DJs: FAQ, Still Sparkling, Uma Durman a Wuss.

nrmn
https://soundcloud.com/abscondence

Ariana
https://soundcloud.com/arianna-th

FAQ
https://soundcloud.com/faqfaq

Still Sparkling
https://soundcloud.com/still-sparkling

Uma Durman
https://soundcloud.com/umadurman

Wuss
https://soundcloud.com/wus-s

Running order TBA

4€


Podporujú nás

Podujatia z verejných zdrojov podporilMediálna podpora