Detail podujatia
Ako zarábať vďaka Instagramu
Dátum Utorok 10. 12. 2019
Miesto Wave~centrum nezávislej kultúry
Prinášame ti aj do tvojho mesta unikátnu prednášku vďaka, ktorej sa naučíš ako získať skutočných sledovateľov a začať zarábať pomocou instagramu.

Instagram je najrýchlejšie rastúca sociálna sieť na svete. Každý deň pribudne len na Slovensku viac ako 500 účtov. Túto príležitosť dostáva každý, ktorý je pripravený využiť šancu novej doby.

Práležitosť využiť túto šancu má každý, stačí ak použije tie správne nástroje. Práve tu sa dozvieš všetky účinné stratégie a techniky ako s ľahkosťou plávať vo vodách instagramu.

O svoje skúsenosti sa podelia známy influencer Juraj Piatka, o ktorom si určite počul už z obľúbených médií ako start it up, alebo refresher.

Juraj pomohol už vyše 200 klientom rozbehnúť svoje podnikanie na instagrame, a sám vybudoval niekoľko úspešných účtov ako jeho vlastný účet, ktorý sleduje viac ako 150 tisíc followeov z celého sveta.

Michael roky podnikal medzinárodne a vďaka instagramu získaval klientov. Jeho príbeh si môžeš vypočuť a inšpirovať sa ako rozbehnúť svoje podnikanie na maximum.

Tešíme sa na tvoju účasť.


Podporujú nás

Podujatia z verejných zdrojov podporilMediálna podpora