Detail akcie

Murder Mystery: Sedem podozrivých

Dátum

sobota 18.05.2024

Čas

17:00

Miesto

Wave~centrum nezávislej kultúry

V mestečku Silvertown vyčíňa vrah. Obeťou sa stal ďalší šerif a je len na vás, aby ste prípad objasnili. 🌵 Nájdite stopy, skúmajte dôkazy, vypočujte miestneho maršala, zástupcu, kňaza, barmanku, pomocníčku, farmára a neviestku a zistite, kto z nich je vinný!

Zažite tradičný PoP-Culťácky Murder Mystery večer, ktorý sa tentoraz bude niesť v atmosfére divokého západu. Čaká na vás záhada, ktorú budete musieť vyriešiť len pomocou vašich sivých buniek. 🤠

Po troch rokoch vám prinášame náš zatiaľ nejzapeklitejší prípad v novom šate. 🔎 Nové stopy, nové postavy a nové tajomstvá, ktoré musíte odhaliť. Podarí sa vám nájsť vraha?

Príďte sa s nami zabaviť, stretnúť sa s priateľmi, vyriešiť vraždu a pochutnať na dobrotách vo Wave na Sídlisku III. 🍰

Pre prvé tri tímy, ktoré prípad vyriešia správne, budú pripravené ceny od našich sponzorov. Ale nebojte sa, každý, komu sa podarí vraždu vyriešiť, si z akcie odnesie drobnosť. 🎁

Sponzorom akcie je Albi Slovensko a obchod Figúrky&Komiksy.

Akcia je kvôli téme vhodná od 17 rokov.
—–
Vstupné: 10€ / osoba
—–
DÔLEŽITÉ! Kvôli veľkému záujmu je počet miest obmedzený. Pokiaľ si chcete zaistiť miesto, prosíme vás o vyplnenie registračného formulára. Tešíme sa na vás!
FORMULÁR: https://bit.ly/SedemPodozrivych
—–
Event je organizovaný v spolupráci s Wave – Centrum nezávislej kultúry. Účasťou na evente súhlasíte s vyhotovovaním fotografického záznamu. Pokiaľ si neželáte byť na fotkách, upozornite organizátorov.