Detail podujatia
Srdcové záležitosti
Dátum Sobota 26. 11. 2022
Čas 19:00
Miesto Wave~centrum nezávislej kultúry

Tematický večer pre všetkých, ktorí milovali, sklamali sa a napriek tomu veria na lásku ako z telenovely. V Wave na vás čaká estráda romantického zúfalstva. Možno budete odchádzať s nádejou v srdci, možno s promile v krvi. Je to na vás.
 

Lýdia Ondrušová
 

Lýdia zaujala kritikov ako objav sezóny na divadelných cenách Dosky 2015 s Veronikou Malgot a širokú verejnosť v reality show Nákupné maniačky. Lýdia stihla absolvovať niekoľko neúspešných vzťahov a rozviesť sa pred tridsiatkou. Svoje mentálne stavy reflektuje vo svojej pravidelnej rubrike v časopise Eva a nedávno absolvovala cestu na pešo z Bratislavy do Michaloviec.

Michal Belej
Autor blogu Troška troska si svoju umeleckú kariéru vybudoval na ohováraní bývalých frajerov. Potom začal s psychoterapiou a našiel si fungujúci vzťah. Keďže na evente vystupuje spolu s frajerom, radšej nebude čítať svoje texty o pohlavných chorobách.

Error Fatale
Error Fatale je newbie členkou Bratislava Burlesque od roku 2019, keď sa prvýkrát obnažila pred obecenstvom v Luna bare. Keby Gizka Oňová robila burlesque, vyzeralo by to nejako takto. Vo svojom čísle spája citlivé melódie so senzuálnymi pohybmi burlesky. Čakajte záchvaty smiechu alebo slzy dojatia.

Ivana Gibová
Ivana, označovaná ako enfant terrible slovenskej prózy, je živým zosobnením fúzie cynizmu a citlivého srdiečka. Svoju spisovateľskú kariéru si vybudovala na otvorenom písaní o vzťahoch, pornopunkovom štýle, pičovaní, drzosti a nasieraní jemnocitnej literárnej kritiky. Nedáva si servítky pred ústa, žiadna téma pre ňu nie je tabu a jej privátny život nie je chránený cenzúrovou. Hrdo sa hlási k svojmu východniarstvu, gerontofilným preferenciám a bezdetnosti.

Jakub Pružinský
Jakub je známy ako najúspešnejší mužský finalista československej Superstar 2018, po ktorej sa dlho opúšťal pri balíkoch slaninových Laysov a hľadal svoju identitu. Hľadanie ho stálo nadbytočné kilá a vyvrcholilo k priznaniu, že je gej. Ale to už nikoho prekvapilo. Dnes nájdený Jakub váži 83 kilogramov a je pripravený vyťažiť zo života maximum a 130 g chipsy vymenil za 90 g.

 

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Podporujú nás

Podujatia z verejných zdrojov podporil



Mediálna podpora