Detail podujatia
Balkan Bashavel | Prešov
Dátum Piatok 25. 11. 2022
Čas 21:00
Miesto Wave~centrum nezávislej kultúry

Po vydarenej letnej sezóne sa s Balkan Bashavelom vraciame späť do klubov! V Prešove pre vás budeme v rytmoch balkan beats, gypsy, reggae a world music hrať my, DJské duo MALALATA, a náš zahraničný hosť DJ Fahadzinski.

MALALATA (SK)
MALALATA pôsobí na scéne už 15 rokov a je synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance. Pod taktovkou MALALATA pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Japonsku či Mexiku. Duo svojou show roztancovalo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystúpilo na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda či Fanfare Ciocarlia.
www.facebook.com/MALALATA

DJ FAHADZINSKI (KWT/POL)
Je pôvodom z Kuvajtu, ale už 11 rokov žije u našich poľských sousedov vo Varšave. Má nespočetne DJských skúseností z mnohých evropských miest. Jeho sety spájajú world music, balkan beats, gypsy, klezmer a orientálnu hudbu Stredného východu.
www.facebook.com/djfahadzinski

Vstup na akciu bude povolený len osobám starším ako 15 rokov.
 

Akcia bude fotograficky dokumentovaná a fotografie z nej budú zverejnené na sociálnej sieti Facebook.


Podporujú nás

Podujatia z verejných zdrojov podporilMediálna podpora